XEVİL 5.0'ı ücretsiz olarak nasıl alabilirim

Sır altı boyaların, oksitlerin ve sırların sürüş teknikleri. Sırlama ve fırınlama süreçleri.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Heathersam
Mesajlar: 10
Kayıt: Prş May 27, 2021 10:39 pm

Resim

SEO, SMM, çevrimiçi pazarlama veya cryptocurrency ile mi çalışıyorsunuz ? ;)

Xevil, sınırsız sayıda captcha çözümü, iplik numarası sınırı ve en yüksek hassasiyet ile en iyi captcha çözücü aracıdır!
Xevil 5.0, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 ve (evet!!!) Recaptcha-3 de.

1.) Esnek: standart olmayan captcha'lar için mantığı ayarlayabilirsiniz
2.) Kolay: sadece xevil'i başlatın, 1 düğmesine basın-ve uygulamanızdan veya komut dosyanızdan captcha'ları otomatik olarak kabul edecektir
3.) Hızlı: Basit captcha'lar için 0,01 saniye, yaklaşık 20..ReCaptcha-2 için 40 saniye ve yaklaşık 5...ReCaptcha-3 için 8 saniye

Xevil'i herhangi bir SEO / SMM yazılımı, herhangi bir şifre denetleyicisi ayrıştırıcısı, herhangi bir analitik uygulaması veya herhangi bir özel komut dosyası ile kullanabilirsiniz:
XEvil, iyi bilinen anti-captcha hizmetlerinin çoğunu destekler API: 2Captcha, RuCaptcha, AntiGate.com (Anti-Captcha), DeathByCaptcha, etc.

Müşterilerimiz tasarruf ve çok para kazanmak!

İlgini çeker mi? Daha fazla bilgi için Google veya YouTube "XEvil" de arama yapın
Bunu okudun - o zaman işe yarıyor! ;)))

XEvil.Net

__
P.S. Ayrıca bakınız:
XEVİL 5.0'ı ücretsiz olarak nasıl alabilirim , XEVİL 5.0'ı ücretsiz olarak nasıl alabilirim , Xevil 5.0: en iyi Anti-ReCaptcha - 3 çözümü , Xevil 5.0: en iyi Anti-ReCaptcha - 3 çözümü , XEVİL 5.0'ı ücretsiz olarak nasıl alabilirim , Kayıp iş mi? Bu program çok para kazanmak için yardımcı olur!
Cevapla